Fokkido: Echte merken, lage prijzen
Fokkido heeft De Nieuwe Zaak gekozen als vaste eCommerce partner. Fokkido (www.fokkido.nl) is een online aanbieder met een breed aanbod aan bekende merken, waaronder Playmobil, Lego, Wesco en Cadac. Het assortiment heeft ongekende prijs/kwaliteit verhouding. Fokkido heeft ingezien dat offline presence ook cruciaal is om in de retailbusiness te overleven en heeft daarom een eigen store in het centrum van Zwolle geopend. Een tweede winkel is inmiddels ook geopend, in de binnenstad van Groningen.
ecManager als platform
Samen met Fokkido hebben we een compleet nieuwe webwinkel gerealiseerd. Een modern design en volledig draaiend op ecManager. Dat stelt deze retailer in staat om continu in te spelen op de ontwikkelingen in de markt en de behoeftes van de consument. Dit alles ondersteund door een krachtige SEO engine en passende online marketing campagnes.
Direct succesvol
De nieuwe webwinkel liet de kassa meteen rinkelen. Nicole Krooneman,directeur van Fokkido: “We hadden verwacht dat onze klanten even moesten wennen aan onze volledig nieuwe uitstraling, maar dat is geenszins het geval gebleken. De klant kan direct zijn weg vinden. We hebben enkele klanten gebeld en ze geven aan dat ze positief verrast zijn daar de uitstraling, de navigatie en het aanbod. Dat zien we ook terug in de omzet. Veel klanten bestellen onze handige combinatieaanbiedingen. ecManager, het content management systeem, helpt ons daarbij. Het is de juiste tool om eenvoudig realtime te retailen, zo blijven we de klant verrassen.”
























































