Twickto.

Website voor nieuw speelgoedmerk Twickto in 9 weken live!

In slechts 9 weken zette DNZ Twickto als nieuw speelgoedmerk online op de kaart. Van positionering en merkidentiteit tot een inspirerende website voor zowel zakelijke als consumentenmarkt, ondersteund door opvallende merkcampagnes.

Uitdaging

Hoe breng je Twickto, een jongensdroom van speelgoed, tot leven? Hoe positioneer je dit merk en speelgoedproduct en hoe vertaal je dat naar commerciële website voor de zakelijke- en consumentenmarkt?

Aanpak

Doelgroep onderzoek, positionering, brandsprints, contentstrategie en een nieuwe website voor de zakelijke markt. Vervolgens verder naar ontwikkeling voor de consument: van product naar beleving.

Resultaat

Een nieuwe, op de doelgroep en het merk aansluitende, Twickto website in 9 weken gerealiseerd. Dit ondersteunen met (online) merkcampagnes. Geen droom te groot!

Geen droom te groot

Het was 1995 toen Gert-Jan de Wilde een eigen constructiespeelgoed bedacht. Nadat 22 jaar een prototype in een kluis heeft liggen wachten zorgt zoon Robin er nu voor dat de eerste dozen “next level constructiespeelgoed” in de speelgoedwinkels liggen.

Twickto is een nieuwe Nederlandse speler in de speelgoedbranche. Maar, dit familiebedrijf heeft al meer dan 45 jaar ervaring in ondernemen en techniek. De ondernemers deelden hun droom om een nieuw speelgoedmerk in de markt te brengen met ons. De uitdaging? Van dit merk een succes maken en het speelgoed vóór de feestmaanden te introduceren bij het publiek. Dit uitdaging gaan we graag aan!

Toen ging het snel: onderzoeken bij de doelgroep (kinderen en ouders), positionering, brandsprints, contentstrategie en een nieuwe website voor de zakelijke markt. Vervolgens zijn we verder gegaan met ontwikkeling voor de consumentenmarkt: van product naar beleving. Daar waar de zakelijke website een meer functioneel karakter heeft verplaatst de consumenten website zich volledig in de doelgroep.

Op basis van het door De Nieuwe Zaak voorgestelde online marketing- en visueel concept “Geen droom te groot” zijn een tiental werelden rondom constructie bouwwerken gecreëerd. Overtuigend naar volwassenen en inspirerend naar kinderen, met loyaliteit en conversie als doel.

De uitdagingen

  • De juiste doelgroep bepalen
  • Het merk onderscheidend positioneren
  • Ontwikkelen van een merkidentieit
  • Vertaling van merk naar digitale kanalen
  • Van product naar beleving
  • In korte tijd een volledig nieuw merk neerzetten

"In slechts 9 weken hebben we met ons Scrum-team een volledig werkende B2C-site ontwikkeld voor een nieuw speelgoedmerk, compleet gevuld met de juiste content. Dankzij een helder plan en parallel werk van designers en developers konden we snel en efficiënt live, waarna Twickto landelijk werd gelanceerd.”

Thomas Lijklema Product Owner

Het resultaat

In 9 weken tijd stond de website voor dit dynamische en vernieuwende concept voor speelgoedkopende consumenten live.

Inmiddels ligt het speelgoed in de winkels en gaan we door met de (online) branding campagne. Een prachtige basis is gelegd met veel ambitie voor de toekomst. Geen droom te groot!

Een toekomstbestendig platform voor Velu

Bekijk case

slider-arrow

BigCommerce implementatie voor Studio Anneloes

Bekijk case

slider-arrow

Heutink is door replatforming klaar voor de toekomst

Bekijk case

slider-arrow

Ontwikkeling nieuwe webshop Royal Talens

Bekijk case

slider-arrow

Ook aan de slag met jouw platform?

Laten we verder praten!

Elke e-commerce uitdaging vraagt om een slimme oplossing. Jordy helpt je graag verder! Plan een afspraak in om te ontdekken hoe je met jouw webshop meer omzet genereert.